Samsung Galaxy Note Pro 12.2 byl oficiálně představen na CES 2014

0

galaxy-tab-pro-1

Nový velmi výkonný tablet jihokorejského výrobce Samsung byl představen na veletrhu CES v Las Vegas. Nese jmeno Galaxy Note Pro 12.2. Jedná se o nejvýkonnější tablet v portfóliu Samsungu. Tablet disponuje opravdu špičkovou výbavou a jedná se o high-end mezi tablety.

Hlavním lákadlem zařízení je 12.2 palcový WQXGA LCD displej s rozlišením 2560×1600 pixelů. Samozřejmě nechybí stylus S Pen, jak už je u řady Note známo. Díky integraci stylusu přímo do systému nabízí tablet jedinečné funkce, které u konkurence budete jen těžko hledat. Už tradicí je u Samsungu dvojí provedení konektivity tabletů z řady Note, není tomu jinak ani u Note Pro 12.2.

Ten se bude prodávat ve verzi s LTE/3G modulem nebo pouze s Wi-Fi. Opět se podle konektivity bude měnit i procesor, Exynos 5 Octa nalezneme ve verzi bez 3g/LTE modulu a Snapdragon 800 s frekvencí 2,3gHz u verze s již zmiňovaným modulem. Procesoru bude sekundovat 3GB paměti RAM.

V tabletu běží nejnovější Android 4.4 KitKat s nadstavbou Magazine UX. Kdy a kde se tablet začne prodávat zatím výrobce neuveřejnil.

zdroj: techradar

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here