Ramos K1 a K2 – tablety ve stylu HTC One

0

ceuG2OdC7wOy2

Významný čínský výrobce Ramos tento týden odhalil velice zajímavé tablety, které se vzhledově podobají na HTC One a velikostí na iPad Mini, díky velikosti displeje 7.9″.

Na trh byly uvedeny 2 typy tabletů – K1 a K2, které se od sebe liší pouze výbavou. Oba tablety mají stejný IPS panel a 1GB operační paměti. Co se týče úložiště, tablet by měl disponovat 16GB interního úložiště, které nejspíše půjde rozšířit pomocí MicroSD karet. Oba tablety by měly disponovat baterií o kapacitě 5500mAh.

Rozdíly jsou tedy jen v procesorech. Verze Ramos K1 obsahuje procesor Allwinner A31s taktovaný na @1.2 GHz, tablet Ramos K2 disponuje čtyř-jádrovým procesorem MTK MT8389  taktéž s taktem @1.2 GHz. Narozdíl od verze K1 podporuje tablet Ramos K2 také i 3G sítě, což znamená možnost připojení tabletu k internetu pomocí datového tarifu.

Jak jsem již naznačil, tablet se podobá na HTC One a to především díky předním reproduktorům, které jsou umístěny nad a pod displejem, čímž získáte při sledování filmů zcela jiný zvukový požitek. Otázkou ovšem stále zůstává kvalita reproduktorů, která nemusí být valná a tak může tento skvělý efekt pokazit.

ces4O7eTarNgM ceU1IZIdFm5s

Zdroj: gizmochina.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here