První informace o novém tabletu od HTC

0

Díky internetovým benchmarkům NenaMark a Antutu unikly první informace o dalším zajímavém zařízení. Tentokrát se jedná o tablet od HTC, který má název Vertex. Pravděpodobně ale jde jen o kódové označení a na pulty obchodů se novinka dostane pod jiným názvem. HTC Vertex je nejspíš stejným tabletem pro Evropu, o kterém jsme vám psali před několika dny.

Pojďme se podívat na výbavu chystaného zařízení, která je opravdu zajímavá. HTC Vertex má 10,1″ displej s rozlišením 1280×800 pixelů, čtyřjádrový procesor Tegra 3, dvojici fotoaparátů (2mpx zadní a 1,3mpx přední) a Bluetooth 4.0. Operačním systémem je zatím Android 4.0.3 Ice Cream Sandwich, je ale velmi pravděpodobné, že do prodeje se novinka dostane už s Androidem 4.1 Jelly Bean.

Výbava však není vše a bude zajímavé sledovat, jakou cenovou strategii zvolí taiwanský výrobce. Trh s tablety je totiž přeplněný a konkurence dokázala dostat ceny kvalitních a dobře vybavených tabletů na opravdu nízkou úroveň. Doufejme tedy, že se nebude opakovat další neúspěch jako v případě předraženého HTC Flyer.

zdroj: pa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here