Příští týden se začne prodávat 32GB verze Nexusu 7

5

Nexus 7

Nexus 7 se stal bestsellerem po celém světě, v Česku tomu není jinak hned po zahájení prodeje byl vyprodán a nyní se čeká na další dodávku. Google se nenechal ukolíbat hezkými čísly a nadále se snaží vylepšovat Nexus 7, jak softwarově v podobě nové aktualizace 4.1.2, tak i po hardwarové stránce v podobě verze s 3G modulem.

Včera se na itproportal.com objevila informace o nasazení nové řady tabletů Nexus 7 s 32 GB interní paměti, která by měla vystřídat řadu s 16GB interní paměti. Nové tablety se mají na britském trhu objevit již příští týden, kdy budou k dostání verze s 8 GB a 32 GB paměti. Máme dobrou zprávu pro všechny zájemce cena  8GB modelu zůstává zachována na £159 nový 32 GB model se bude prodávat za £199. Google tak velmi rychle zareagoval na připomínky některých uživatelů, kteří si stěžovali na malou kapacitu zařízení. Tímto krokem Google jistě nepotěšil Apple, který chystá uvedení nového iPadu mini.

Nexus 7 - 32 GB verze pro UK

Graf ceny produktu Google Nexus 7 poskytuje server Heureka.cz

Google Nexus 7 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Zdroj: itproportal.com

5 KOMENTÁŘE

  1. Jako vyslyšení připomínek uživatelů bych bral nějaké řešení i pro ně, né jen pro nově kupují….nebo bude i možná výměna za větší verzi? 😀 16GB verzi jsem koupil v pátek, takže by se ještě dala vrátit, ale těch 16GB navíc už mi za to vracení asi nestojí

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here