Polaroid představil na CESu tablety s Androidem

0

Na CESu se Polaroid již jednou předvedl a to konkrétně s fotoaparátem, který má výměnné objektivy a běží na něm Android. Nyní ale firma odhaluje další produkty – konkrétně se jedná o 7 a 10 palcový tablet, který také běží na systému Android. Firma Polaroid se u těchto tabletů bude snažit nasadit co nejnižší cenu, čímž by se mohli stát zajímavé – pojďme se tedy na ně podívat.

Začneme větším modelem, který nese označení M10. Jak vyplívá z označení, můžete očekávat tablet o velikosti 10″. Rozlišení tohoto tabletu by mělo činit 1280×800. Co se týče hardware, nalezneme uvnitř čtyř-jádrový procesor a o úložný prostor se bude starat 16 GB vnitřní paměti, kterou budete moci rozšířit pomocí microSD karet. Baterie bude mít kapacitu „monstrózních“ 7800mAh.
Dále na tabletu nalezneme HDMI port, WiFi, Bluetooth, 2MPx přední a 5MPx zadní fotoaparát.

Pojďme se ale nyní podívat na menšího bratříčka – M7. Tento tablet bude mít display o velikosti 7″ a s rozlišením 1280×800. Hardware již není tak výkonný, jako u modelu M10, tablet má ale stále co nabídnout. V tabletu nalezneme dvou-jádrový procesor, 8 GB vnitřní paměti, kterou budete opět moci rozšířit pomocí MicroSD karet. Menší tablet nemá oproti modelu M10 HDMI port a zadní fotoaparát.

A opět se dostáváme k dostupnosti a ceně – tablety by se dle Polaroidu měly začít prodávat již na jaře 2013, s tím, že cena za model M7 bude 129 dolarů (2600 Kč) a za model M10 zaplatíte 229 dolarů (4500 Kč). Oba tablety by měly přijít se systémem Android 4.1 Jelly Bean, aktualizace na Android 4.2 je ovšem nejistá.

 

Zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here