Panasonic představil 7″ odolný tablet s Androidem

0

„Kdo nemá na trhu tablet, ten neexistuje.“ Alespoň takovým pravidlem se nejspíš řídí výrobci na CESu, neboť představují jeden tablet za druhým. Nyní představil svůj tablet Panasonic, který jde na věc trochu jinak – tabletu dal robustní konstrukci a udělal jej odolným.

Uvnitř tabletu ale nečekejme žádné zázraky, neboť se jedná již o dnešní standardní hardware. Jako procesor firma použila TI OMAP4460, který je doplněn 1 GB RAM a 16 GB vnitřní pamětí, kterou lze rozšířit pomocí micro-SD karet. Celý tablet běží na systému Android ve verzi 4.0 (Ice Cream Sandwich).

Dále uvnitř tabletu nalezneme baterii o kapacitě 5720mAh, která má zajistit až 8 hodin běhu. Co se týče konektivity, u tabletu nalezneme Wi-Fi, BlueTooth 4.0, nebo i 3G modul. Na tabletu také nalezneme USB 3.0 a 2.0, HDMI, Ethernet, sériový port a GPS.

Panasonic nezapomněl ani na fotoaparát – přední kamerka má rozlišení 1,3MPx, zatímco zadní kamera má rozlišení celých 13MPx.

Panasonic JT-B1 by měl být dostupný od začátku února a to za cenu 1199 dolarů (23 500 Kč). Cena je sice přehnaná, ale musíme si uvědomit to, že by se mělo jednat o tablet, který by měl vydržet i nějaké nešetrné zacházení.

Zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here