Olivetti představilo dva italské tablety OliPad s Androidem 4.0 ICS

0

Zatímco italská zmrzlina je světově proslulá svou chutí a kvalitou, tablety od italské společnosti Olivetti jsou téměř neznámé. Dva nové tablety z řady OliPad přitom mají „zmrzlinu“ v podobě Androidu 4.0 Ice Cream Sandwich, doplněnou o dobrou hardwarovou výbavu. Olivetti se svými novými tablety snaží zacílit zejména na podniky, kterým chce nabídnout dobře vybavená zařízení za konkurenceschopné ceny.

OliPad Tegra 3, první z dvojice novinek, už svým jménem oznamuje, že je vybavena čtyřjádrovým procesorem od NVIDIA. K další bohaté výbavě patří 10″ IPS displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů a NFC. Italský tablet bude k dispozici ve verzích s WiFi a WiFi+3G. Další podrobnosti, například informace o RAM a interní paměti, zatím výrobce nezveřejnil.

Jeho menší bratr OliPad Graphos má „jen“ dvoujádrový procesor Tegra 2 a 8″ displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů. Novinka váží asi 600 gramů a bude dodávána se stylusem pro pohodlnější ovládání dotykového displeje, kreslení, psaní poznámek a vytváření elektronických podpisů. Cílení na podnikovou sféru potvrzuje také vestavěná čtečka otisků prstů a předinstalovaná sada byznys aplikací.

Olivetti OliPad Tegra 3
Olivetti OliPad Graphos

zdroj: ni
via ta 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here