Nový Sony Xperia tablet na podrobných renderech

0

O tom, že Sony chystá nový Xperia tablet postavený na vylepšeném designu staršího Tablet S víme již od začátku tohoto měsíce, kdy unikla jeho produktová prezentace včetně kompletních hardwarových specifikací a chystaného příslušenství.

Bohužel v ní nebyl samotný tablet pořádně vidět a tak jsme se o jeho přesném designu mohli jen dohadovat. Dnes se na XDA fóru objevili pravděpodobně finální rendery zařízení, které jej ukazují v plné kráse včetně detailů.

Xperia Tablet nabídne elegantní hliníkové tělo, 9,4“ displej s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Tegra 3 doplněný o 1GB RAM, 8mpx zadní fotoaparát a 1mpx přední kameru. Bateriie bude mít kapacitu 6000 mAh.

Operačním systémem bude Android 4.0 Ice Cream Sandwich s grafickou nadstavbou a funkcí „guest mode“, která usnadní zapůjčení tabletu. Chybět samozřejmě nebude PlayStation certifikace.

Zájemci budou mít k dispozici několik variant, které se od sebe liší velikostí vnitřní paměti 16 GB, 32 GB nebo 64 GB) a přítomností podpory 3G. Dostupné bude také zajímavé příslušenství: kryt s integrovanou klávesnicí, látkové či kožené kryty, jednoduchý stojánek, dokovací stanici a dok s reproduktorem.

Základní verzi Xperia Tabletu bude možno pořídit za 449 dolarů, tedy přibližně 9250 Kč.

Zdroj: XDA via eurodroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here