Nexus 7 32GB/3G se na českém trhu začne prodávat až příští rok

7

Pokud netrpělivě očekáváte příchod 32GB verze Nexusu 7, máme pro vás nejspíš špatnou zprávu. Podle vyjádření českého zastoupení Asusu, které získal web dotekomanie.cz, není v plánu prodávat nové verze tabletu na českém trhu. alespoň ne v letošním roce. 32GB verze Nexusu 7 s/bez 3G se tedy nejspíš dočkáme až na začátku roku 2013.

Větší štěstí mají zájemci ze Slovenska, kde už je Nexus 7 32GB/3G k předobjednání za 299 eur (7 500 Kč).

V tenkém a lehkém těle Nexusu 7 nalezneme sedmipalcový IPS displej s rozlišením 1280×800 pixelů krytý odolným sklem Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Tegra 3 s taktem 1,3 GHz, 1GB RAM a přední kameru pro videohovory. Samozřejmostí je podpora technologií Wi-Fi, GPS a Bluetooth. Dlouhou výdrž (až 8 hodin přehrávání HD videa) by měla zajistit baterie s kapacitou 4325 mAh. Operačním systémem je nejnovější Android 4.1 Jelly Bean s integrací všech služeb od Googlu.

Graf ceny produktu Google Nexus 7 poskytuje server Heureka.cz

Google Nexus 7 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

zdroj: dotekomanie@google+

7 KOMENTÁŘE

  1. a češi zase utřou nos, alespoň že na slovensku se budou mit lépe. tohodle tabletu se nemůžu dočkat a google na nás takhle? ne děkuji s takovou se může google jít klouzat

    • Je to škoda, na druhou stranu ale poměrně pochopitelná. Google na tomhle tabletu moc nevydělává, zaplatit se má z kupování obsahu, který v ČR dostupný není.
      Celkově se jej tak vyplatí dodávat přednostně na trhy, kde jsou Google Play služby již dostupné.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here