NEC LifeTouch L – dvojice tabletů pro firmy i běžné uživatele

1

Japonský výrobce NEC, který je na českém trhu známý spíše svými LCD monitory a projektory, představil dva nové tablety LifeTouch L. Ačkoliv mají obě zařízení stejný název i vzhled, liší se od sebe svým určení. První z tabletů je určen pro firmy, zatímco druhý ocení spíše běžní uživatelé.

Tablety mají 10,1″ IPS displeje s rozlišením 1280 x 800 obrazových bodů, dvoujádrové procesory TI OMAP 4460 taktované na 1,5GHz, 1GB RAM, microUSB, micro HDMI, GPS, sloty na paměťové karty a operační systémy Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Baterie pod zadním krytem by podle údajů výrobce měla bez problémů vydržet 13 hodin prohlížení internetových stránek nebo 10 hodin přehrávání videí. To vše při zachování příjemné tloušťky 7,99 milimetrů a hmotnosti 540 gramů. Klasická verze tabletu je dostupná s interní pamětí o velikosti 16 GB nebo 32 GB, business verze bude v prodeji jen s 16GB pamětí.

A jaké jsou hlavní rozdíly mezi těmito tablety? Verze pro běžné uživatele je optimalizována pro běžné multimediální použití a obsahuje také předinstalovanou aplikaci, která by měla zajistit bezpečnost dětí při surfování na internetu. Verze pro podnikové uživatele má bezpečnostní funkce, které by měly zabránit odcizení nebo ztrátě a zajistit bezpečný přístup k podnikovým sítím.

Tablety NEC LifeTouch L se začnou prodávat během letošního července. Cena ani regionální dostupnost nebyla výrobcem zveřejněna.

zdroj: ac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here