MSI přineslo velmi levný tablet Enjoy

2

MSI_tablet

V poslední době se mnoho uživatelů chytrých telefonů rozhlíží po tabletech. Jenže, ne každý je ochotný zaplatit za slušné sedmi palcové zařízení. Řešením by samozřejmě mohl být Nexus 7, který by měl jít sehnat za 200 dolarů, tedy v přepočtu asi 3 800 korun. Jenže i tato částka se může zdát pro začínajícího nenáročného uživatele mnoho. Právě pro takové nachystala společnost MSI velmi levný model s trefným pojmenováním Enjoy.

Tablet nabídne za cenu 172 dolarů, tedy v přepočtu za 3 200 Kč poměrně slušné vybavení. Dvoujádrový procesor Amlogic AML8726-MX s taktem 1,5 GHz, 1 GB operační paměť, kapacitu baterie 3 200 mAh a operační systém Android 4.0. Dále pak grafický čip Mali-400, vestavěnou paměť 8 GB s možností rozšíření na 32 GB a samozřejmě 7“ IPS displej s rozlišením 1024 x 600. Jako malý bonus můžeme brát 2 megapixelovou zadní kameru a 0,3 Mpx přední kameru. Kovové zpracování krytu pak určitě potěší a dodá eleganci při manipulaci.

Zda vůbec bude tablet dostupný u nás, o tom můžeme jen spekulovat, prozatím není ani známo datum uvedení na trh v USA. Nyní je tablet dostupný jen na Tchaj-wanu, kde byl poprvé představen.

Zdroj: androidauthority

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here