Motorola se pustí do souboje tabletů, po vzoru Moto X

0

Googlem vlastněná společnost Motorola zřejmě naplno vstoupí na ošemetný trh s tablety. Podle slov generálního ředitele Dennise Woodsida výrobce chytrých telefonů chystá konfigurovatelný tablet.

motorola

Motorola v případě tabletů nevyniká. Jejich XOOM tablet nebyl nijak zajímavý a do se také odrazilo na prodejnosti. Toto se má ovšem změnit a společnost chce na trhu prorazit s tabletem, který si pomocí služby Moto Maker sami navrhnete. Podíváme-li na chytrý telefon, poměrně úspěšnou vlajkovou loď Motoroly, s názvem Moto X, můžeme předpokládat úspěch tabletu.

Lidi chtějí být jednoduše originální a šedé či černé telefony je po chvíli omrzí. Osadíme-li tablet dostačujícím hardwarem a napomůžeme prodejnosti dobrým marketingem, je zde možnost, že tablet od Motoroly docela zásadně zamíchá současným trhem s tablety.

xoom-tablet-interface-screenshot-

Neúspěšný tablet XOOM

O takovémto tabletu se spekulovalo už v minulém roce, avšak v posledním rozhovoru se Dennis Woodside nechal slyšet, že mnoho lidí se jej ptá, zda Motorola pracuje na konfigurovatelném tabletu. Generální ředitel se zatím jasně nevyjádřil, avšak podle zájmu uživatelů a médií je pravděpodobné, že se tabletu dočkáme. V rozhovoru dále zaznělo, že Motorola chce nadále rozšiřovat mobilní internet a soustředit se na méně rozvinuté trhy s chytrými telefony.

Zdroj: PocketNow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here