Lenovo IdeaTab S2109 – 9,7″ tablet s Androidem 4.0 ICS

0

Lenovo dnes představilo další multimediální tablet Lenovo IdeaTab S2109. Novinka nabídne 9,7″ IPS displej s rozlišením 1024 x 768 a poměrem stran 4:3. Všimněte si tedy, že parametry displeje nového tabletu od Lenova jsou naprosto totožné s prvními dvěma generacemi iPadu.

Lenovo IdeaTab S2109 je dále vybaveno 1,3mpx přední kamerou pro videohovory (zadní fotoaparát chybí), čtveřicí reprodukotrů pro kvalitnější zvuk, microUSB portem, microHDMI výstupem a slotem na microSD karty. Baterie by měla zajistit výdrž až 10 hodin na jedno nabití. Čínský výrobce prozatím neoznámil, jakým procesorem je novinka vybavena, podle některých neoficiálních zdrojů jde ale o dvoujádrový procesor od Texas Instruments. Operačním systémem je nejnovější Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Tělo tabletu tenké příjemných 8,9 mm je vyrobeno z jednoho kusu materiálu (tzv. unibody), což by mělo zajistit vyšší pevnost. Ačkoliv je zpracování tabletu označováno jako „gunmetal“, jde možná jen o barevné provedení a použitým materiálem není kov, ale plast. Informace o cenách a dostupnosti tabletu Lenovo IdeaTab S2109 by měl výrobce oznámit v nejbližší době.

zdroj: sg

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here