JXD S7300 Gamepad 2 – další přenosná herní konzole s Androidem

0

Na světě pomalu začíná vzrůstat obliba herních konzolí, které jsou vybaveny Androidem. Jednu takovou představil čínský výrobce JXD.

JXD S7300 Gamepad 2 sice nepatří k nejvýkonnějším zařízením na trhu, i přesto by však neměl mít problém s plynulým během většiny dnešních her. K tomu navíc přidává celkem devět emulátorů, díky kterým můžete na konzoli spustit i klasické hry z jiných herních konzolí, například PlayStationu 1, Nintendo 64 a Gameboy Advance.

V hardwarové výbavě novinky najdeme 7″ displej s rozlišením 1024 x 600 pixelů, dvoujádrový procesor Amlogic MX (Cortex A9) běžící na frekvenci 1,5 GHz, grafický čip ARM Mali 400, 1GB RAM a 8GB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí slotu na paměťové karty.

JXD S7300 Gamepad 2 se může dále pochlubit 0,3mpx přední kamerou pro videohovory, Wi-Fi, podporou HDMI, stereo reproduktory a speciálními tlačítky i joysticky pro ovládání her.

Co se týče softwaru, je konzole vybavena plnohodnotným Androidem 4.1 Jelly Bean, takže je možné ji využívat také jako klasický tablet. Zajímavostí je to, že nainstalovaný Android je předem rootnutý a uživatel tedy okamžitě po spuštění zařízení může využívat všech výhod rootu. Výrobce navíc do konzole předinstaloval více než stovku her.

JXD S7300 Gamepad 2 by se na trhu měl objevit do konce letošního ledna. Cena herní konzole byla stanovena na poměrně příjemných 150 dolarů (2 870 Kč).

zdroj: as

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here