Huawei MediaPad 7 Youth – hliníkový tablet nejen pro mladé

1

Huawei dnes představil tablet MediaPad 7 Youth, který je určen pro mezinárodní trhy. Čínský výrobce si svůj nový model cílí zejména na mladé uživatele, ale při zvolení dobré ceny si tablet jistě najde zákazníky napříč všemi generacemi. Mohla by k tomu mimo jiné přispět podpora telefonování a hliníková unibody konstrukce.

Huawei MediaPad 7 Youth

Huawei MediaPad 7 Youth má sedmipalcový displej s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, což znamená velmi dobrou jemnost 315 ppi. Srdcem přístroje je blíže dvoujádrový procesor taktovaný na 1,6 GHz, který je vyroben 28nm technologií. O dalších hardwarových komponentech bohužel výrobce zatím nezveřejnil žádné podrobnosti.

Tablet by neměl mít problém s přehráváním Full HD videí ani se zrcadlením na velké obrazovce přes HDMI. Výrobce byl zatím skromný také v oblasti bezdrátové konektivity, kde oznámil pouze přítomnost Wi-Fi a HSPA+ s rychlostí až 21 Mbps. Baterie nabídne kapacitu 4 100 mAh a operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean.

Huawei MediaPad 7 Youth se začne prodávat v Evropě i dalších světových regionech v průběhu třetího čtvrtletí letošního roku, tedy nejpozději v září. Informace o ceně zatím nebyly zveřejněny.

zdroj: Huawei

1 komentář

  1. tak toto je dle specifikace konkurence do vlastních ad 🙂 Ale z recenze to vypadá slušně takže prodeje by mohly být zajímavé, hlavně to hliníkové tělo

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here