Huawei MediaPad 7 Vogue: první informace o levném tabletu

0

Huawei MediaPad 7 Vogue

Portfolio tabletů od Huawei se brzy rozroste od další model, který tentokrát potěší zájemce o levný, ale zároveň poměrně dobře vybavený značkový tablet se sedmipalcovým displejem. Zařízení nedávno prošlo DLNA certifikací a nedlouho poté se objevil obrázek tabletu na twitterovém účtu @evleaks.

Huawei MediaPad 7 Vogue by měl podle dostupných informací nabídnou 7″ displej s rozlišením 1024 x 600 obrazových bodů, HDMI výstup a operační systém Android 4.1 Jelly Bean. K dispozici budou údajně dvě varianty tabletu, přičemž první z nich by měla mít čtyřjádrový procesor typu ARM Cortex A9 s taktem 1,2 GHz a druhá varianta údajně nabídne čip stejného typu, ale taktovaný na 1,5 GHz.

Na trhu budou celkem tři různé modely tabletu Huawei MediaPad 7 Vogue s kódovými označeními S7-601u, S7-602u a S7-602w. Podle krátkého uniklého popisu bude novinka určena zejména pro zábavu a hraní her. Pokud výrobce zvolí přijatelnou cenu, mohl by se z tabletu stát nebezpečný konkurent pro Samsung a některé méně známé výrobce.

via ac

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here