Huawei MediaPad 7 Vogue – hliníkový tablet se čtyřjádrem a 3G

0

Huawei MediaPad 7 Vogue render

Huawei dnes představil MediaPad 7 Vogue, který se zařadí do střední třídy sedmipalcových tabletů. Hliníková novinka nabídne poměrně dobrou výbavu, která by v případě kombinace s rozumnou prodejní cenou, mohla z tabletu udělat prodejní trhák. Podobně jako u Samsungu Galaxy Tab 3 nebo Asusu Fonepad je možné tablet používat také k telefonování přes 3G.

Huawei MediaPad 7 Vogue je vybaven 7″ IPS displejem o rozlišení 1024 x 600 pixelů, který sice svou jemností nepatří ke špičce, pro základní používání však bude dané rozlišení stačit. Dobrý výkon je zaručen díky přítomnosti čtyřjádrového procesoru HiSilicon K3V2 taktovaného na 1,2 GHz, který je doplněn o 1GB RAM. Základní 8GB vnitřní paměť je možné rozšířit pomocí slotu na micro SD karty.

Ve výbavě nechybí 3mpx zadní fotoaparát se schopností natáčení 720px videí ani přední VGA kamerka pro videohovory. Konektivitu zajišťuje HSPA+ (3G) s rychlostí až 42Mbps, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 a GPS. Seznam integrovaných senzorů zahrnuje gyroskop, akcelerometr a proximity senzor.

Huawei MediaPad 7 Vogue disponuje baterií o kapacitě 4 100 mAh, která by měla zajistit výdrž až 6 hodin přehrávání filmů v HD rozlišení nebo 20 hodin nepřetržitého telefonování přes 3G.  Operačním systémem je Android 4.1 Jelly Bean s uživatelskou nadstavbou Emotion UI 1.5.  Jak už bylo naznačeno v úvodu článku, tablet je vyroben z jednoho kusu hliníku. Potěší také velmi příjemné rozměry 193,8 x 121,3 x 9,5 mm a hmotnost 335 gramů.

Huawei MediaPad 7 Vogue bude nabízen v černé a bílé barvě za dosud neznámou cenu. Prodej tabletu začne ještě tento měsíc na domácím čínském trhu a poté se novinka objeví v dalších regionech po celém světě.

Huawei MediaPad 7 Vogue calling
Z Huawei MediaPad 7 Vogue si také zavoláte, a to díky podpoře technologie HSPA+ (3G)

zdroj: Huawei

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here