Huawei MediaPad 10 FHD: čtyřjádrový tablet na oficiálním videu

6

Jedním z nejzajímavějších zařízení, představených na únorovém MWC 2012 v Barceloně, byl Huawei MediaPad 10 FHD. Až do dnešního dne, kdy čínský výrobce zveřejnil oficiální video, jsme však o tabletu neslyšeli žádné nové informace.

Tablet je vybaven čtyřjádrovým procesorem Huawei K3V2 založeným na 64-bitové architektuře a taktovaným na 1,5 GHz. Chloubou novinky je také 10″ IPS displej s vysokým rozlišením 1900×1200 obrazových bodů. Kvalitní zvuk při poslechu hudby i hraní her by měla zaručovat podpora technologie prostorového zvuku Dolby. Standardní výbavou všech verzí tabletu bude podpora Wi-Fi, LTE, HSPA+ a dalších technologií připojení k internetu.

Na zadní straně nalezneme 8mpx fotoaparát s autofokusem a nechybí ani 1,3mpx přední kamera pro videohovory. Základní 2GB interní paměť tabletu lze rozšířit pomocí slotu microSD karty až o dalších 32 GB. Huawei nabídne také přístup k vlastnímu cloudovému úložišti s kapacitou až 160 GB.

Operačním systémem je Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Tělo tabletu Huawei MediaPad 10 FHD vyrobené z hliníkové slitiny je tenké jen 8,8 mm a jeho hmotnost nepřesáhla 580 g. Datum začátku prodeje zatím nebylo oznámeno.

via ta
foto: sp

6 KOMENTÁŘE

  1. Nádhera! Zatím teda jen ta 2 GB interní paměť jako mínus, pokud tam bude opravdu tak málo. :-/ Už zbývá jen dodat, kdy bude v ČR na trhu a za jakou cenu 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here