HP SlateBook X2 je prvním tabletem s Tegrou 4 na českém trhu

0

HP Slatebook X2 (4)

HP SlateBook X2 se stává nejen prvním tabletem, ale vůbec prvním zařízení vybaveným procesorem Nvidia Tegra 4 v České republice. Své zákazníky si však novinka nebude snažit získat jen nekompromisním výkonem, ale také klávesnicovým dokem, který je součástí základního balení. Hybridní HP SlateBook X2 tedy dokáže bez problémů nahradit netbook na platformě Windows.

Tablet je vyroben z plastu a v českých obchodech je v současné době dostupný jen ve stříbrném provedení. Zatím není jasné, zda se u nás později objeví také elegantnější černá varianta. HP SlateBook X2 se prodává za 11 990 Kč, což sice není zrovna málo, ale na druhou stranu získáte jeden z nejlepších androidích tabletů na světě pro práci i zábavu.

HP Slatebook X2 (5)

HP SlateBook X2 je vybaven 10,1″ IPS displejem s rozlišením 1920 x 1200 pixelů. Bezkonkurenční výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor Tegra 4 běžící na frekvenci 1,8 GHz spolu s 2GB RAM. Pro uživatelská data je určena 64GB interní paměť, kterou lze v případě potřeby rozšířit pomocí slotu na SD karty. Rozměry se povedlo udržet na poměrně přijatelných 258 x 182 x 21 mm a hmotnost se zastavila na hodnotě 1 270 gramů.

K další výbavě tabletu patří HDMI výstup standardní velikosti, porty USB 2.0 a USB 3.0, Bluetooth, Wi-Fi, 2mpx zadní fotoaparát, přední kamerka pro videohovory a reproduktory s podporou zvukového formátu DTS+. Operačním systémem je Android 4.2.2 Jelly Bean. Kromě integrované baterie v tabletu mají uživatelé k dispozici ještě druhý akumulátor, který je ukryt v klávesnicovém doku. Obě baterie by měly podle výrobce zajistit celkovou výdrž až 14 hodin.

HP SlateBook 10-h000 E2U25EA lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here