Galaxy Tab 3 Kids, tablet pro děti z dílny Samsungu

0

3Kids

O tom, zda tablet patří dětem do ruky se můžeme dohadovat stejně, jako se široká veřejnost dohaduje nad tím, zda děti potřebují mobilní telefon. Názory jsou různé, ale jeden fakt nelze opomenout. Tablet může nabídnout mnoho výukových aplikací, právě na tom zřejmě bude Samsung stavět.

Po stránce hardwaru se Galaxy Tab 3 Kids nijak neliší normální verze. Nabídne 7“ velký displej, dvoujádrový procesor s taktem 1,2 GHz, operační paměť 1 GB a vnitřní paměť 8 GB s možností rozšíření. Tablet je osazen také 3,2 Mpx zadní kameru a 1,2 Mpx přední. Operačním systémem bude Android 4.1. Určitě potěší poměrně velká kapacita baterie – 4000 mAh.

Naopak v čem se Galaxy Tab 3 Kids liší od běžné verze je jednoznačně design. Dětská verze tabletu nabídne mnohá barevná provedení, tak, aby děti co nejvíce zaujmula. Celý tablet pak bude chráněn odolným pouzdrem.

„V tabletu“ nalezneme několik předinstalovaných her a aplikací, které jsou převážně výukové. U nás, ani v Evropě se tabletu zřejmě nedočkáme, tedy alespoň prozatím ne. Samsung se bude orientovat hlavně na domácí trh v Jižní Koreii.

 

 

zdroj: global.samsungtomorrow

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here