Fujitsu Arrows Tab AR70B – odolný tablet s obrovskou baterií pro Japonsko

0

Fujitsu Arrows Tab AR70B

Fujitsu nedávno na domácím japonském trhu představilo zajímavý desetipalcový tablet Arrows Tab AR70B, který zaujme zvýšenou odolnosti proti vodě a prachu.

Ani v hardwarové výbavě však novinka nezaostává. Fujitsu Arrows Tab AR70B má 10,1″ displej s rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů, čtyřjádrový procesor Tegra 3 běžící na frekvenci 1,7 GHz, 2GB RAM, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC, dvojici fotaparátů a 32GB interní paměť rozšířitelnou pomocí slotu na micro SD karty.

Příjemně překvapí velká baterie s kapacitou 10 080 mAh, která by dle výrobce měla zaručit 14 hodin intenzivního používání nebo 2 100 hodin v úsporném režimu. Jedinou větší vadou na kráse může být operační systém, Fujitsu totiž nepoužilo Jelly Bean, jak bychom mohli u tabletu s touto výbavou očekávat, ale starší Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Fujitsu Arrows Tab AR70B je určeno výhradně pro japonský trh a v Evropě se s tímto tabletem pravděpodobně nikdy nesetkáme. Cenu výrobce prozatím neoznámil, stejně jako u ostatních tabletů od Fujitsu pravděpodobně novinka nebude patřit mezi nejlevnější modely.

zdroj: aa

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here