Fotografie: údajný androidí tablet od HTC se zajímavým designem

1

Pokud to v nějakém odvětví tchajwanskému výrobci elektroniky, HTC, nikdy moc nešlo, tak to byly určité tablety. Jeho jediný 7“ pokus s názvem Flyer totiž nejenže špatně začal, ale nedokázal následně prorazit ani po aktualizaci na tabletový Honeycomb.

Pomalu to tak začínalo vypadat, že HTC tablety úplně opustilo. I přes několik málo spekulací ze začátku roku totiž žádný nový nepředstavilo. O to větší pak bylo překvapení, když se dnes z jednoho twitterového účtu začaly sypat údajně fotografie chystaného HTC tabletu.

Samozřejmě zatím není jisté, jestli jsou fotografie přímo od HTC a případně zda nejde jen o nějaké cvičení designérů. Pokud však uvážíme, že HTC takovýto tablet opravdu chystá, tak by mohlo jít o zajímavý stroj.

Kromě slušné výbavy v podobě vylepšené Tegry 3 přetaktované na 1.7 GHz a 1GB RAM by měl totiž nabídnout i zajímavý design vyznačující se na jedné straně rozšířeným rámečkem okolo displeje sloužícím k pohodlnému uchopení tabletu.

Zda jsou tyto spekulace pravdivé, se dozvíme dost možná již dnes na veletrhu IFA.

Zdroj: pocketnowtalktwitter

1 komentář

  1. Nemuzete, kurna, ty fotky vkladat tak, aby se zvetseniny zobrazily primo ve strance v Lightboxu nebo nejakym podobnym pluginu, kterej pouzivate? U nekterych clanku to evidentne jde, tak proc ne u vsech? 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here