Další informace o tabletech Sony S1 a S2

2

Na světlo světa unikly další informace o dvou chystaných tabletech od Sony. Model S1, který zaujme svým designem, by se měl na trhu objevit ve čtyřech verzích: 16GB s WiFi, 16GB s WiFi a 3G, 32B s WiFi a 32GB s WiFi a 3G. Naopak S2, s neobvyklou dvojicí displejů, bude dostupný jen ve dvou verzích: 16GB a 32GB, obě vždy jen s WiFi a 3G (verze pouze s WiFi nebude v prodeji).

Velikost paměti Sony S1 bude možné ještě rozšířit pomocí paměťových karet, přítomný bude totiž slot na „velké“ SD karty. Tento tablet bude vybaven 9,4″ IPS displejem s technologiemi TruBlack (vynikající kontrast, minimalizace odrazů světla) a Bravia. S2 se zase bude moct pochlubit dvojicí 5,5palcových blíže nespecifikovaných displejů.

Výdrž baterie u Sony S1 je údajně srovnatelná s iPadem 2. O baterii u modelu S2 zatím nic nevíme, docela pravděpodobná je ale nižší výdrž způsobená dvěma displeji. Zájemci o S1 budou mít k dispozici několik zajímavých příslušenství včetně dokovací stanice a minimálně jedné bluetooth klávesnice.

Sony očekává, že své tablety oficiálně představí před veletrhem IFA 2011 v Berlíně, který se koná 2. – 7. září. Zároveň budou uvedena skutečná jména přístrojů. Údajně mají být podobná kódovým názvům S1 a S2.

Už z dřívějších informací víme, že tablety budou vybaveny Androidem Honeycomb. Oba jsou navíc připraveny spolupracovat s jiným zařízením od Sony, například PlayStationem 3, televizorem či Blu-ray přehrávačem.

Níže se můžete podívat na krátké video, ve kterém jsou tyto tablety představeny:

httpv://www.youtube.com/watch?v=TZuqT8CbG2g

zdroj: cnet

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here