[CES] 7″ tablet ZTE T98: v hlavní roli Tegra 3 a Ice Cream Sandwich

3

 

Na veletrhu spotřební elektroniky CES 2012 ukázal čínský výrobce ZTE svůj tablet s kódovým označením T98. Nejde sice o úplnou novinku, tablet jsme poprvé mohli vidět už na konci září loňského roku. Jde ale o premiéru na americkém trhu a zároveň světovou premiéru ZTE T98 s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich, který nahradil původní Honeycomb.

Nejnovější verze operačního systému od Google není jedinou výhodou tabletu, ještě významnější je čtyřjádrový procesor Tegra 3 taktovaným na 1,5 GHz. Když bylo zařízení představeno minulý rok, šlo o úplně první tablet s tímto procesorem. K další výbavě tabletu patří 7″ disoplej s vysokým rozlišením 1280×800 pixelů, 1GB RAM, dvojice kamer (5 MPxzadní a 1,3MPx přední), 16GB interní paměť, slot na microSD karty a baterie s kapacitou 4000 mAh.

http://www.youtube.com/watch?v=xL3UM86ZciU

zdroj: ah, bt, pa

3 KOMENTÁŘE

  1. opaltí sa dodať že tablet bol oznameny už skoro 4 meciace dozadu ale s HC. Vtedy sa predpokladalo že by mohol doraziť do konca roka. Keďže je tam ICS tak sa to trochu posunulo ale pravdepodobne HW už vyrabajú nejaký čas a snaď už bude čoskoro na trhu. Som zvedavy na cenu. ASUS nastavil 250 dolarov za niečo podobne ale s horšou vybavou tak uvidime ako sa ZTE zachová. Ak ten tablet rýchlo uvedú na trh tak cena by mohla byť kľudne aj 300 -350 dolarov s tým že postupne bude klesať.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here