Asus Transformer Infinity začíná dostávat Android 4.1 Jelly Bean

1

Na nejrůznějších internetových fórech se během posledních několika hodin začaly objevovat příspěvky o tom, že Asus Transformer Pad Infinity (TF700T) dostává oficiální aktualizaci na Android 4.1.1 Jelly Bean. Update je sice v tuto chvíli k dispozici jen pro americkou verzi tabletu, očekáváme však, že během několika hodin až dnů bude dostupný také pro české uživatele.

Jakmile bude aktualizace dostupná také pro váš tablet, nezapomeňte nás upozornit v komentářích pod článkem. Děkujeme.

I když Asus tento tablet uvádí jako nový model, jde ve skutečnosti jen o vylepšený Transformer Prime. Na zadní straně nalezneme plastovou lištu, která by měla pomoct vyřešit známé problémy s příjmem GPS signálu s nimiž se potýká starší model.

Ve výbavě Transformeru Pad Infinity nalezneme 10,1palcový displej technologie Super IPS+ s rozlišením 1920 x 1200. Použitý procesor se liší v závislosti na tom, zda je o verzi s 3G a LTE nebo jen Wi-Fi. Zatímco Wi-Fi verze má čtyřjádrový procesor Tegra 3 taktovaný na 1,6 GHz, zájemci o 3G/4G LTE verzi se budou muset spokojit s dvoujádrovým Snapdragonem S4 s taktem 1,5 GHz. Důvodem je to, že NVIDIA až nedávno představila procesor Tegra 3 s podporou LTE. Proto má Transformer Pad Infinity s 3G a LTE papírově slabší procesor Qualcomm, který ale LTE podporuje.

Nesmíme zapomenout na dvojici fotoaparátů (8mpx zadní, 2mpx přední), které umí natáčet video v HD rozlišení. Operačním systémem je samozřejmě Android 4.0 Ice Cream Sandwich, výrobce ale slibuje brzkou aktualizaci na Jelly Bean. Vnitřní paměť se v závislosti na zvolené konfiguraci pohybuje v rozmezí 16 GB – 64 GB.

  • rozměry: 263 x 180,8 x 8,5 mm
  • hmotnost: 586 g
  • baterie: kapacita 25 Whr, Li-Pol

via ac

Kdy dostane váš smartphone či tablet aktualizaci na Android 4.1 Jelly Bean? Sledujte náš velký a pravidelně aktualizovaný článek.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here