Asus Transformer Book Duet – hybrid s jedním HW

1

SONY DSC

Ani Asus nechybí na probíhajícím veletrhu CES 2014 a dává o sobě pořádně vědět. Jednou z novinek, které zatím stihl představit je hybrid, nebo-li tablet s dvěma OS Asus Transformer Book Duet. A jak už je u řady transformer zvykem, opět zde máme dock v podobě klávesnice.

Tablet však funguje samostatně, a tak vše důležité se skrývá uvnitř jeho těla. Výkon hybridu zajistí buďto výkonný procesor Intel i7 nebo slabší kolega i3, RAM 4GB DDR3 a 128GB vnitřní paměti. Po připojení tabletu do docku, získáte navíc 1 TB dalšího místa pro vaše soubory. Navíc se vám odkrývá možnost připojit některé příslušenství díky konektorům USB, HDMI nebo například LAN. Vše se vám poté bude promítat na 13,3 palcovém Full HD/HD displeji.

Jak už jsme zmiňovali tabletem se budou prohánět dva operační systémy – Android Jelly Bean a Windows 8.1. Toto zařízení by se mohlo dostat na trh již během prvního čtvrtletí tohoto roku a to za cenu 599 dolarů pro levnější verzi s HD displejem a core i3 a 699 dolarů zaplatíte za verzi s core i7 a Full HD dipslejem.

Ptáte se jak je možné, že tablet nemá nikde druhý HW? Jedná se totiž o první hybrid s jedním hardwarem. Využití obou OS umožňuje technologie od Intelu, která navíc zrychlí přepínání mezi systémy a nyní přepnutí zabere cirka 10 vteřin. Zatím však stále není jasné, jak bude fungovat komunikace obou SS co se týče sdílení dat.

 

www.youtube.com/watch?v=v25-796Ybj0

Zdroj: e

1 komentář

  1. No možná kabát nový, ale systém je stejně pomalý jako dřív a stránky se při skrolování stále zasekávají 🙁

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here