Asus Transformer AIO s Windows 8 a Androidem: je libo desktopové PC nebo tablet? [video]

5

„Další transformací“, kterou Asus sliboval ve svém videu, nakonec není včera oznámená spolupráce s Bluestacks. Výrobce na veletrhu Computex 2012 v Taipei představil další zařízení z řady Transformer. Novinka na první pohled vypadá jako obyčejné desktopové all-in-one PC s Windows 8, procesorem Intel Ivy Bridge a 18,4″ dotykovým displejem. Tento displej lze ale jednoduše odpojit, čímž vznikne velký tablet s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich. Dualboot je v tomto případě doveden k dokonalosti a k přepínání mezi operačními systémy není dokonce nutné zařízení vůbec restartovat.

Asus Transformer AIO je první zařízení podobného typu na světě. Jako běžný počítač s Windows 8 lze zařízení používat například pro práci s desktopovými programy jako je Microsoft Office a na cestách nebo v posteli jako tablet s Androidem. Jediným limitujícím parametrem bude velikost tabletu, kvůli které bude zařízení využíváno převážně doma nebo v kanceláři.

Další informace o Asusu Transformer AIO zatím nebyly oznámeny. Očekáváme ale, že se zařízení na trhu objeví v posledním čtvrtletí letošního roku a jeho cena bude poměrně vysoká.

zdroj: ac

5 KOMENTÁŘE

  1. sakra. Tohle je hustý. V poslední době se mi opravdu líbí nápady, které proudí z Asusu. Transformera jako stolní PC bych nevyužil a 18″ je asi taky moc, ale udělejte s toho notebook 15″, ponechte tu symbiózu Androidu, Windows a rozebíratelnost a kupuju!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here