Asus MeMO Pad 10 a MeMo Pad 8 představen

0

MeMO10

Asus jako další významný výrobce dnes v Berlíně představil dvojici tabletů. Modely nazval MeMO Pad 10 a MeMo Pad 8 a nutno říct, že jsou svými specifikacemi velmi podobné, liší se však velikostí. Tento krok jsme v minulosti již mohli vidět a je velice pochopitelný. Byť tablet jako takový má být dostatečně velký, ne každému vyhovuje 10 palců.

Asus MeMO Pad 8 nabídne, jak už název napovídá 8“ IPS displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů. Uvnitř najdeme čtyřjádrový procesor s taktem 1,6 GHz. Tablet je také vybaven dvojící kamer, zadní s rozlišením 5 MPx a přední 1,2 MPx. Potěší také dvojice reproduktorů s technologií ASUS SonicMaster pro lepší zvuk. Pro uživatelská data je připraven prostor 8 GB s možností dalšího rozšíření pomocí MicroSD karty. Podle samotného Asusu je model MeMO Pad 8 navrhnutý pro ovládání jednou rukou.

O něco větší, MeMO Pad 10 má být přizpůsoben hlavně pro multimediální obsah. Zřejmě myšleno svými rozměry, neboť specifikace jsou téměř totožné. Oproti zařízení MeMO Pad 8 zde najdeme 10“ IPS displej a podstatně větší paměť 16 GB, taktéž s možností rozšíření.

Tablety by se měly na trhu objevit koncem tohoto roku.

 

 

zdroj: engadget

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here