Amazon Kindle Fire HD 2 byl odhalen na fotkách

0

amazon_ilust

Nedávno jsme Vám na našem webu přinesli spekulaci o tom, že společnost Amazon nejspíše chystá vlastní smartphone, který by patřil do rodiny Kindle – stejně, jako elektronické čtečky a tablety od této firmy.

Co se týče telefonu, o tom momentálně se nemluví. Na řadu ale přišel tablet Amazon Kindle Fire HD, který se nejspíše dočká druhé generace. Právě ta by měla být dle informací odhalena na fotkách a s fotkami by měly uniknout i údajné specifikace tohoto tabletu.

Dle specifikací, které unikly s fotkami, bychom se měli dočkat (u 7″ verze) displeje s rozlišením 1920×1200 (FullHD), procesoru Qualcomm Snapdragon 800 s taktem @2,3GHz, kterému budou napomáhat 2 GB operační paměti. Tablet by měl být dostupný ve verzích 16/32/64 GB. Celý tablet by také měl běžet na systému Android 4.2.2, který bude upraven do stylu Amazonu.

bgr-amazon-kindle-fire-2-5-640x423 bgr-amazon-kindle-fire-2-6-640x403

Kdy se tablet na trhu objeví, zatím není známo, ovšem fotky napovídají, že by to již dlouho trvat nemuselo – neboť vše nasvědčuje tomu, že tablet je momentálně ve finální fázi vývoje a zanedlouho by se mohl představit.

Zdroj: Phandroid

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here