Aktualizace pro Nexus 7 (ne)opravuje problémy s dotykem

4

 

Tablet Nexus 7V průběhu minulého měsíce došlo k problémům s dotykovou obrazovkou u Google Nexus 7. Uživatelé si stěžovali na problémy s dotykovým displejem na zmíněném tabletu, který vykazoval nevyzpytatelné chování.

Nová aktualizace od Googlu získala označení JSS15Q. Všichni tak věřili, že s problémy je konečně amen, ale to se přepočítali. Některé nové tablety nefungují na sto procent ani po aplikování aktualizace, po které stále určité problémy přetrvávají.

Google tak nemá o práci méně a musí stále zkoumat, v čem je vlastně zádrhel. Ono pokud máte dotykové zařízení a přitom dotykový displej nefunguje jak má, moc dobře vám neposlouží. Doporučuje se proto tablet Nexus 7 ve výrobě z letošního roku raději vrátit a pořídit nový stroj.

 
 
Zdroj: phonearena
 
 

4 KOMENTÁŘE

  • Vzhledem k problémům ho v současnosti nedoporučujeme. Je možné, že by zrovna Váš kus mohl být v pořádku, ale dávat několik tisíc za stroj, se kterým budou pak pouze problémy, to snad nechce nikdo z nás. 🙂

   • mam objednanou 32gb verzi s 3g a na tablet se tesim
    bylo by pro me obtizne cekat 🙂
    doufam spis ze kdys se problemy vyskytnou tak jej bude mozne reklamovat

    • V tom případě Vás chápu. Vzhledem ke specifikacím se Vám ani nedivím, že jste jej zvolil. Možné je, že než Vám dorazí, tak se objeví konečně řádná aktualizace. Nezbývá nic jiného, než věřit. 🙂

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here