Aktualizace na Android 3.2 pro Samsung Galaxy Tab 10.1 zahájena v Nizozemsku

2

Samsung Galaxy Tab 10.1

O tom, že má Samsung občas lehké problémy s aktualizacemi svých produktů, tabletů obzvláště, asi není třeba nikterak pochybovat. Nicméně se mu na druhou stranu nesmí zas až tak moc křivdit, přeci jen, ačkoliv to občas trvá i trochu moc déle, tak alespoň prozatím nakonec vždycky co slíbil, tak i přinesl.

A nejinak tomu je i u aktualizace na Android 3.2 Honeycomb pro Samsung Galaxy Tab 10.1. Ta, ačkoliv již byla slíbená před opravdu dlouhou dobou, tak dlouhou dobu prostě nepřicházela, tedy až do tohoto týdne, kdy se na nizozemském twitteru Samsungu objevila zpráva, že tamní na ni mají majitelé připravit.

Aktualizace se, jak je již zvykem, šíří vzduchem (OTA) a stáhne se Vám tedy do zařízení naprosto sama. Kromě toho, že je postavena na Andoridu 3.2 a tedy přináší zoom-mod pro aplikace a trochu lepší hardwarovou akceleraci, tak prý žádné novinky čekat nemáme.

Bohužel zatím nevíme, zda se aktualizace nezastaví v západnější Evropě, proto bychom Vás také požádali, aby pokud se Vám aktualizace objeví, tak jste nám dali vědět do komentářů.

Zdroj: bestandroidsappfree

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here