Ainol Numy 3G Sword – levný tablet s dobrou výbavou

0

Ainol-Numy3G-Sword-07

LCD tablet Ainol NUMY 3G Sword je dalším tabletem Ainolu, který českým uživatelům nabídne možnost telefonování hned ze dvou SIM karet a současně také podporu rychlých 3G dat. Navazuje tak na původní model NUMY, oproti němu ale nabídne například lepší displej a více paměti. Tablet lze díky jeho funkcím využívat takřka stejně jako mobilní telefon. Tablet je nabízen v bílé nebo černé variantě.

Co se týče bezdrátových technologií, uživatelé zde naleznou GPS pro navigaci a v tabletu nechybí ani podpora Bluetooth ve verzi 4.0. Samozřejmostí je Wi-Fi ve standardu 802.11 b/g/n.

Širokou podporu bezdrátových technologií doplňuje Ainol NUMY 3G Sword také špičkovým výkonem. Tablet obsahuje čtyřjádrový procesor Mediatek 8382. Celý tablet navíc běží na systému Android 4.2 Jelly Bean.

Ainol NUMY 3G Sword je vybaven 7“ IPS displejem s rozlišením 1 024 × 600 bodů. Displej nabízí dobré pozorovací úhly a skvělou čitelnost. Interní paměť s kapacitou 16 GB lze rozšířit přídavnou MicroSD kartou o dalších až 32 GB.

Multimediální výbavu zajišťuje především dvojice fotoaparátů. Na přední straně má tablet snímač s rozlišením 2 Mpx, zadní kamera pak zvládá pořizovat fotografie v maximálním rozlišení 5 Mpx. Tablet je dodáván v kompletní české lokalizaci s přístupem do obchodu Google Play za cenu 3 590 Kč.

Ainol-Numy3G-Sword-01


Zdroj: Tisková zpráva

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here