Ainol Novo 10 Hero II – levný desetipalcový tablet se čtyřjádrem a Jelly Beanem

7

Trh s čínskými tablety dostal dalšího zástupce, který nezaujme jen nízkou cenou, ale také bohatou výbavou. Novo 10 Hero II je zároveň jedním z prvních desetipalcových tabletů od čínského výrobce Ainol, který se dosud specializoval na menší sedmipalcové tablety.

Ainol Novo 10 Hero II má 10,1″ IPS displej s rozlišením 1280×800 obrazových bodů, neznámý čtyřjádrový procesor ACT ATM7029, 1GB RAM, 16GB vnitřní paměť s možností rozšíření pomocí microSD slotu a dvojice kamer s rozlišením 2mpx (zadní) a 0,3mpx (přední). Ve výbavě nechybí ani HDMI výstup, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, podpora externího 3G modulu, 8000mAh baterie a operační systém Android 4.1 Jelly Bean s předinstalovaným Google Play Store pro stahování aplikací.

To vše v těle s tloušťkou 9,8 mm a hmotností 669 gramů. Ainol Novo 10 Hero II je k dispozici za pouhých 210 dolarů, v přepočtu asi 4175 Kč.

zdroj: pd

7 KOMENTÁŘE

  1. Tento procesor je známy, len problém nastane ak tam nebude grafická karta MALI400, pretože v Ázií chcú dodávať grafiku CG1000, ktorá nepodporuje žiadne známe nové hry a s ChainFire3D pri tom nerozchodíte pretože grafika je z 3D TV Marvell.

    • Tak myslím, že tam Mali-400 bude, na jinší možná přejdou až později, ale mohli by začít dávat spíš Mali-T604. Do těch super levných čínských grafik půjdou spíš méně známé firmy. Na těch čínských grafikách si člověk nic nepustí, tak snad budou chytří a zůstanou u ověřené Mali-400(snad začnou všichni dávat 4jádrovou verzi) nebo přejdou na novou T604.

      • Už na ich stránke píše, že je tam GC1000, tak je to nanič tablet, ale aj tak tej stránke sa nedá veriť, nie sú oficiálny reseller a nereklamujú dobre. Oficiálny reseller pre celý svet s mnoho sponzormi ako Samsung a mnohými certifikátmi je AinolStore.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here