Acer představil Iconia Tab A510 ve speciální verzi k olympijským hrám

0

Acer, jako jeden z hlavních sponzorů nadcházejících letních olympijských her v Londýně, představil na právě probíhajícím veletrhu CeBit v Německu speciální verzi jednoho ze svých nejnovějších tabletů. Iconia Tab A510 Olympic Games Edition se od běžné verze liší jen přítomností olympijského loga na zadní straně a originálním Androidem 4.0.3 Ice Cream Sandwich bez grafické nadstavby od výrobce.

Acer Iconia Tab A510 je vybaven 10,1″ displejem s rozlišením 1280×800, čtyřjádrovým procesorem Tegra 3 taktovaným na 1,3 GHz, 1GB RAM a 16GB interní pamětí rozšířitelnou pomocí slotu na microSD karty. Nesmíme zapomenout ani na HDMI výstup, 5mpx fotoaparát s nahráváním 1080p videa a 1mpx přední kameru pro videohovory.

Ve výbavě nalezneme také 9800mAh baterii, která by podle výrobce měla nabídnout až 15hodinovou výdrž při přehrávání videa v HD rozlišení.

Acer Iconia Tab A510 Olympic Games Edition se začne na britském trhu prodávat už během letošního dubna. Zatím výrobce neuvedl, zda se s novinkou setkáme i na ostatních evropských trzích. Není ale vyloučeno, že speciální olympijská verze se bude prodávat jen ve Velké Británii, protože právě v hlavním městě Londýně se letos konají letní olympijské hry.

  

zdroj: pl

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here