Acer pracuje na herním tabletu Predator

2

phpuinjmm  php89mbet

Společnost Acer pracuje na herním tabletu. Na fotografiích můžete vidět jen nefunkční model tabletu, který ukazuje, jak by mohl tablet vypadat.

Na rozích tabletu můžete vidět červené oblasti, ve kterých se nachází reproduktory. Displej by měl být 8 palcový s vysokým rozlišením. Acer tvrdí, že tablet bude poskytovat hmatovou odezvu a z toho můžeme usoudit, že nabídne vibrace, takže herní prožitek bude zase o něco intenzivnější. Tablet nabízí velmi příjemný vzhled, který vypadá jako z Hollywoodských Sci-Fi filmů a každý hráč ho ocení. Kromě zajímavého vzhledu najdete na těle tohoto zařízení také přední a zadní kamerku, což je v dnešní době standard.

Tablet se přidá do rodiny Predátorů, do které patří i herní počítače od Aceru, takže je možné, že tyto zařízení budou spolu komunikovat. Tablet Acer Predator jistě bude silná konkurence pro Nvidia Shield tablet. Na trh Predator přijde nejdříve ve 3. čtvrtletí tohoto roku.

phpmm1znm phpnjqolq phpgyajwl phpel5uwt  phpa7zair php5hptwt

Zdroj: pocket-lint

2 KOMENTÁŘE

  1. Snad první tablet od Aceru, který vypadá trochu k světu…rozhodně chválím. Teď ještě aby to nezazdili nějakým slabým hardwarem.

    • Taky si myslím, že s tímto designem by slavili úspěch. Radikálnějšího vzhledu bych se u tabletů nebál.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here