Acer oficiálně přestavuje Iconii Tab A200

2

Nástupce hlavně díky ceně poměrně populárního tabletu Acer Iconie Tab A100, Iconia Tab A200, není v podstatě žádnou novinkou. O tabletu se totiž vědělo již nějakou dobu dopředu a kromě specifikací jsme dokonce měli i první, leč relativně nekvalitní snímky. Dnes ale došlo k oficiálnímu přestavení a tak si tablet pro jistotu raději znovu připomeneme.

Acer Iconia Tab A200 bude stále ještě klasickým zástupcem Android 3.2 tabletů, nabídne tak 10.1“ displej s rozlišením 1280 x 800, dvoujádrový procesor Tegra 2, 1GB RAM a baterii s kapacitou 3280mAh a tedy výdrží až 8 hodin kontinuálního přehrávání videa. Samozřejmostí bude také bohatá nabídka portů, z nichžnejzajímavější je dvojice plnohodnotných USB 2 portů a slot na SD kartu. Kromě toho bude přítomna také přední kamera s rozlišením 2MPx.

První dodávky tabletu s Androidem 3.2 Honeycomb přijdou do Ameriky již začátkem toho měsíce, aktualizované na Android 4.0 Ice Cream Sandwich poté až začátkem ledna 2012. Možná bude samozřejmě také následná aktualizace Honeycomb modelů.

Kdy a hlavně za kolik se dostane tablet k nám, zatím nevíme, osobně bych však počítal s cenou kolem 8 tisíc korun a datem okolo začátku příštího roku.

 

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here