ZUK Z2 bude mít stejný procesor jako Samsung Galaxy S7!

0

ZUK Z2ZUK nás svým nadcházejícím modelem Z2 škádlí. Včera sdílel vysoce postavený zaměstnanec Lenova obrázky, na kterých je tento telefon znázorněn a dnes nám zase generální ředitel společnosti ZUK na Weibo sdělil, že model Z2 bude poháněn procesorem Samsung Exynos 8890 (nejlépe známý z vlajkového modelu společnosti Samsung, Galaxy S7).

ZUK sice není jediným čínským výrobcem, který využije tento čip od Samsungu ve svém telefonu, jelikož je tady ještě Meizu, ale přece jen se nejedná o nic obvyklého a využívat tento procesor je beze sporu velice prestižní záležitostí.

Zbytek specifikací je nejasný, ale víme, že model Z2 Pro by měl disponovat 5,2 palcovým displejem, zatímco Z2 prý bude menší. Je dokonce možné, že ZUK vybaví tento telefon 4,7 palcovým displejem, jako uniklý Z1 mini, který čeká na svou realizaci. Smartphone s touto velikostí s chipsetem tohoto kalibru by však byl jistě pro mnoho lidí velice lákavý, jelikož existuje velká spousta uživatelů, kterým smartphony s úhlopříčkou větší než 5 palců nevyhovují.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here