ZTE vydalo první aktualizaci na Android 4.2

2

ZTE znovu předběhlo veškerou konkurenci, když jako první výrobce vydalo aktualizaci na Android 4.2 Jelly Bean. Pokud nepočítáme Nexusy s přímou podporou od Googlu, stalo se ZTE N880E prvním smartphonem s touto verzí operačního systému. Čínský výrobce přitom s tímto telefonem překvapil už před několika měsíci, když jako první nabídl Android 4.1 Jelly Bean.

Na brzkou aktualizaci by se měli těšit také majitele dalších telefonů od tohoto čínského výrobce. He Shiyou, výkonný vicepresident společnosti, uvedl: „ZTE v budoucnu představí další smartphony s Androidem 4.2 a bude nadále vylepšovat výkon a stabilitu, aby společnost zajistila telefony, které odpovídají velkým očekáváním dnešních spotřebitelů.“

ZTE N880E, které se prodává na některých asijských trzích, přitom není vlajkovou lodí, nývrž jen průměrným telefonem střední třídy. ZTE N880E nabízí 4″ displej s rozlišením 480 x 800 pixelů (WVGA), jednojádrový procesor Qualcomm 7627A s taktem 1 GHz, 512MB RAM a 3,2mpx fotoaparát s autofokusem. K další výbavě patří například CDMA, 4GB interní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty a 1650mAh baterie.

zdroj: pa

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here