ZTE v tichosti uvedlo chytré hodinky BlueWatch a velký smartphone Iconic Phablet

0

Zatímco většina výrobců se snaží svými novými produkty zaujmout už při jejich prezentaci, v případě ZTE to spíše vypadá, jako by výrobce ani nechtěl, aby se o jeho zařízeních vůbec někdo dozvěděl. Před několika dny jsme psali o nové vlajkové lodi Grand S II, která byla představena jen v tiskové zprávě zabývající se výhradně hlasovým ovládáním místo běžných parametrů. ZTE však na veletrh CES 2014 přivezlo i několik dalších novinek, například chytré hodinky BlueWatch nebo tabletofon Iconic Phablet.

ZTE BlueWatch

ZTE Bluewatch hands on

ZTE BlueWatch jsou chytré hodinky vybavené e-ink displeje, který by měl zajistit výbornou čitelnost na přímém slunci i dlouhou výdrž baterie. Vzhledem k tomu, že displej není dotykový, probíhá ovládání hodinek pomocí čtyř tlačítek umístěných na jejich boku. BlueWatch komunikují se smartphonem přes Bluetooth 4.0, díky čemuž může uživatel na svém zápěstí kontrolovat přijaté SMS zprávy, e-maily či sociální sítě.

Nadstandardní funkcí, kterou výrobce cílí především na aktivnější uživatele, je integrovaný krokoměr. Zatím nebylo oznámeno, kdy se hodinky objeví na trhu ani kolik budou stát.

ZTE Iconic Phablet

 ZTE Iconic Phablet hands on 1 ZTE Iconic Phablet hands on 2

ZTE Iconic Phablet je hliníkový model střední třídy, který je vybaven 5,7″ displejem s rozlišením 1280 x 720 pixelů, čtyřjádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 400 a 1GB RAM. Výrobce se zmínil také o 8GB vnitřní pamětí, 8mpx zadním fotoaparátu a operačním systému Android 4.3 Jelly Bean. Novinka je určena pro USA nebo Čínu a na mezinárodní trhy se nejspíš nedostane.

zdroj: CNET, Phandroid, Engadget, GSM Insider

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here