ZTE na CES 2014 představí vlajkovou loď, chytré hodinky a další novinky

0

zte logoSvé plány na veletrh CES 2014, který začíná už za několik dní, poodhalil další výrobce. ZTE hodlá v Las vegas představit několik významných novinek.

První z nich je vlajková loď ZTE Grand S II, která by podle výrobce měla přinést pokročilé hlasové ovládání včetně možnosti odemknutí telefonu či pořízení fotografie hlasovým povelem. Zlepšení by smartphone měl přinést také v oblasti mikrofonu, který bude mít trojnásobnou redukci hluku.

Bohužel ohledně dalších parametrů ZTE ve vydané tiskové zprávě mlčí. Podle informací uniklých zhruba před měsícem bychom měli očekávat použití  5,5″ displeje s rozlišením 1920 x 1080 pixelů, čtyřjádrový procesor, 2GB RAM nebo 8mpx zadní fotoaparát. Na CES 2014 výrobce ukáže i dříve představené modely, konkrétně Nubia Z5S, Nubia Z5S Mini nebo ZTE Sonata 4G.

Zbrusu novým zařízením bude ZTE Iconic Phablet, o kterém výrobce prozradil, že bude vybaven 5,7″ HD displejem krytým Gorilla Glass, čtyřjádrovým procesorem, bezdrátovým nabíjením a podporou Dolby Digital Sound. Po vzoru řady Samsung Galaxy Note bychom měli očekávat také víceokenní zobrazení aplikací naplno využívající velkou úhlopříčku displeje.

ZTE představí i chytré hodinky BlueWatch. Jako v případě Samsung Galaxy Gear se hodinky spojí se smartphonem pomocí Bluetooth a uživatel bude moct následně přímo ze svého zápěstí ovládat hovory, pořizovat fotografie nebo sledovat dění na sociálních sítích. Novinka od ZTE by však měla potěšit i uživatele vyznávající aktivní životní styl, hodinky totiž mají integrovaný krokoměr.

Tisková zpráva se dále zmiňuje o netradiční kombinaci dataprojektoru a Wi-Fi hotspotu. O všech výše uvedených novinkách vás samozřejmě budeme podrobněji informovat po jejich oficiálním představení, ke kterému dojde příští týden na veletrhu CES 2014 v Las Vegas.

zdroj: Talk Android

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here