ZTE aktualizuje svůj první smartphone na Android 4.1 Jelly Bean

9

ZTE se stává prvním nezávislým výrobcem smartphonů, který začíná aktualizovat svá zařízení na Android 4.1 Jelly Bean. ZTE N880E se po Galaxy Nexusu a Nexusu S stává teprve třetím telefonem, který je oficiálně vybaven nejnovější verzí Androidu. Naneštěstí je ale tento smartphone dostupný jen na čínském trhu.

„ZTE má vynikající vztah s Googlem, což v kombinaci s našimi rozsáhlými schopnostmi výzkumu i vývoje a zkušenostmi s přizpůsobením zařízení pro partnery po celém světě, znamená, že jsme schopni přinést na trh velmi rychle nové technologie,“ řekl vicepresident a technický ředitel divize mobilních telefonů Kan Yulun.

Ostatní parametry smartphonu, který byl původně vybaven Androidem 2.3 Gingerbread, patří pouze k průměru. ZTE N880E nabízí 4″ displej s rozlišením 480 x 800 pixelů (WVGA), jednojádrový procesor Qualcomm 7627A s taktem 1 GHz, 512MB RAM a 3,2mpx fotoaparát s autofokusem. K další výbavě patří například CDMA, 4GB interní paměť rozšiřitelná pomocí slotu na microSD karty a 1650mAh baterie.

A nakonec dobrá zpráva pro všechny majitelé ostatních telefonů od ZTE. Čínský výrobce v nejbližší době vydá update na Android 4.1 Jelly Bean pro další zařízení ze své nabídky.

Nejaktuálnější informace o aktualizacích smartphonů a tabletů na Android 4.1 JB najdete v našem článku.

zdroj: pd

9 KOMENTÁŘE

  1. no tak teď chci slyšet výmluvy ostatních výrobců proč nebude možný upgrade na jejich zařízeních… sám mám EVO 3D, které je výkonnostně určitě o hodně lépe jak tento ZTE…

  2. gratuluji ZTE ,jsem také majitelem HTC EVO 3D. Výkon je sice někde jinde,ale myslím si ,že hardware ZTE je tak „jednoduchý“ a standardní, že optimalizace nebyla složitá. Proto ostatní výrobci si dají na čas (nebo budou kecat,že to nejde 😀 ) .Jinak ZTE klobouk dolů.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here