Známe ceny telefonu OnePlus 3, který přijde se dvěma velikostmi operační paměti!

0

OnePlus 2Pokud si vzpomínáte, tak databáze GeekBench a GFXBench odhalily dvě různé varianty telefonu OnePlus 3 (jednu s 4 GB RAM a druhou s 6 GB), tehdy se nám to zdálo docela podivné, ale je docela možné, že společnost chystá dva různé modely OnePlus 3.

I když nedošlo na žádné oficiální vyjádření společnosti, nová zpráva z Číny, která by měla pocházet od zaměstnance OnePlus, nám říká, že přístroj skutečně přijde s výše uvedenými velikostmi operačních pamětí. Obě varianty bude pohánět stejný procesor Snapdragon 820 a měly by přijít s 32 GB a 64 GB interní pamětí.

Další výborná zpráva se týká cen, jelikož telefon prý bude stát 1999 RMB, což je při současných směnných kurzech asi 7 300 Kč.

Je zajímavé, že za 7 300 Kč bude OnePlus 3 levnější než jeho předchůdce OnePlus 2, který stál po představení asi 7 800 Kč. Zatím nebylo odhaleno, která varianta OnePlus 3 bude stát 7 300 Kč, ale dá se předpokládat, že se bude jednat o model 4 GB/32GB.

Mějte však na paměti, že zatím nebylo nic oficiálně potvrzeno, ačkoli čekání by již nemělo být dlouhé, jelikož zařízení by mělo být představeno tento měsíc buď 18 nebo 28. května.

Zdroj

 

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here