Žárovky Philips Hue lze ovládat přímo z Androidu

4

Philips přední výrobce spotřební elektroniky má ve své nabídce speciální edici  Hue, ve které můžete nalézt zařízení jež lze vzdáleně ovládat pomocí aplikace z Andoidího smartphonu či tabletu.

Stačí si zakoupit sadu 3 LED žárovek s bezdrátovým mostem Philips Hue a můžete ovládat světlo u Vás doma odkudkoli ze svého Androidu. Momentálně je daná sada k dispozici s doručením do 24 hodin v českém Appstore za 4 759,00 Kč.

V rámci sady obdržíte most Philips Hue, jež pomocí bezdrátového připojení připojíte k domácí síti (lze i pomocí ethernetového kabelu) poté zařízení spárujete s aplikací a může začít zábava se světly u Vás doma. Nestačili Vám startovací 3 LED žárovky můžete pomocí mostu připojit až 50 různých žárovek, bohužel cena je poněkud vyšší jedna vyjde na 1429 Kč.

Philips Hue Philips Hue

Jak si zařízení doma zapojit a jak funguje nám ukáže následující video:

httpv://www.youtube.com/watch?v=yVlPM3FajuA

Novinky letošního léta

Novinky Philips Hue

Nedávno se nově v řadě Philips Hue objevila relaxační lampa Bloom a světelný pásek. Oba tyto zařízení máme možnost ovládat opět přes aplikaci. Velkou výhodou Lampy je možnost zapojení na přímo bez nutnosti používat most od Philipsu. U pásku je využito stejné technologie jako u žárovek. Novinky jsou momentálně pouze dostupne v US Appstoru, kde lampa Bloom vyjde na $80 a led pásek $90.

Aplikace Philips Hue

V rámci aplikace Philips Hue bude vzdáleně provádět ladění barev světel, tlumení a ovládání systému Hue odkudkoli pomocí internetu. V rámci této aplikace si můžete nastavit osvětlení místnosti podle oblíbené fotografie či vybrat přednastavené světelné režimy od odborníků pro lepší relaxaci nebo soustředění. Nechybí ani možnost nastavení časovače pro rozsvícení při buzení.

Aplikace Philips Hue Aplikace Philips Hue Aplikace Philips Hue


logo-app
App Name
Developer
Free   
qrcode-app

Zdroj: meethue.com, homemedia.fr

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here