Zaměstnanec Googlu skrze obrázek nepřímo potvrdil Android Key Lime Pie

2

O tom, že kódovým označením pro další verzi Androida bude Key Lime Pie, neboli limetkový koláč,  se spekulovalo již od oficiálního představení Androidu 4.1 Jelly Bean. Spolu s oznámením Androidu 4.2, který si kvůli relativně malému množství zásadnějších novinek zachoval označením Jelly Bean, nicméně tato spekulace padla a začalo se předpokládat, že se jménem Key Lime Pie přijde až další větší aktualizace na verzi 5.0.

A právě tento předpoklad dnes nepřímo potvrdil zaměstnanec Googlu, Manu Cornet, který na svém Google+ profilu vystavil digitální kresbu zobrazující evoluci androidího robota Bugdroida (ano, tak se jmenuje). Rozčlenil jí totiž po jednotlivých větších verzích, přičemž v každé zobrazil robota s jeho kódovým pamlskem v ruce.

Samozřejmě nejde o stoprocentní záruku, že bude další verze opravdu pojmenována Key Lime Pie a už vůbec, že to bude velká aktualizace na 5.0. Manu Cornet totiž pracuje v gmail oddělení a ne androidí divizi. I tak ale můžeme počítat s tím, že alespoň něco ví, a že Google tedy nejspíše opravdu pracuje na další větší aktualizaci nazvané Key Lime Pie.

PS: Všimněte si, kdy Android dospěl a napřímil se. Ano, u Androidu 4.0 ICS.

Zdroj: edgadget, google+

 

2 KOMENTÁŘE

    • Je to jen odhad, ale od Androidu 4.0 nevyšla žádná pořádná (tj. velká) nová verze. Počítá se tak s tím, že pokud novinka přinese nové kódové označení (tj. nebude maličká), tak už bude stát opravdu za to a přijde rovnou jako 5.0.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here