Zajímavost: Proč ukazují všechny HTC přístroje čas 10:08

6

HTC

Jistě jste si všimli, že na všech oficiálních marketingových materiálech či v reklamách vždy ukazují HTC přístroje čas 10:08. Je v tom nějaká symbolika, či tento čas něco významného připomíná?

Mnozí z Vás si jistě pomyslí, že se jedná pouze o chybu grafika, kterému je líno daný čas změnit. Nebo Vás třeba napadá, že se může jednat o čas kdy HTC uvedlo první Android telefon G1/Dream. Ani jedna odpověď není správná vysvětlení vychází z digitální tradice, kdy 10:08 je čas, při kterém je ve 12hodinovém režimu sepnuto nejvíce segmentů digitálního času a lze tedy demonstrovat správnou funkčnost. Maximální počet zapnutých segmentů je samozřejmě 88:88, ale prezentování nereálného času výrobci už s příchodem prvních digitálních hodinek bojkotovali.

Zdroj: htcfans.cz

6 KOMENTÁŘE

  1. to je zajímavý, protože před lety se psalo že to je předpokládaný čas kdy se slide na konferencích ukáže takže to více méně odpovídalo skutečnému času když byl obrázek zobrazený.

    • No to pochybuju, že by byl takový důvod, protože na 100% jde nějak udělat, aby se tam ten reálný čas zobrazoval….

    • Víme, že nejsme zrovna první viz zdroj zprávy. Ale i tak jsem naše čtenáře nechtěli ochudit o tuto informaci.

  2. zajimavý detail, jako plno ostatních propracovaných věcí od HTC. už jen kdyby změnili politiku (přidat SD slot, výměnná baterie, a nekurvit modely v nižších třídách…) a byl bych spokojený

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here