Zajímavé příslušenství: figurka Androida jako mobilní reproduktor, přehrávač a rádio

2

Na první pohled vypadají jako další z řady figurek Androidů. Uvnitř figurek jsou ale reproduktory, tito Androidi tak poslouží jako stylové příslušenství pro jakýkoliv telefon, počítač, tablet nebo MP3 přehrávač a díky slotu na paměťovou kartu a FM přijímači také jako hudební přehrávač a rádio.

Překvapením určitě nebude, že v tomhle nemá prsty Google, ale čínský výrobce. To ale těmhle malým Androidům určitě neubírá na roztomilosti. Uvnitř každého z nich se nachází LED diody, které blikají různými barvami, když je reproduktor zapnutý. Do detailu je promyšleno i ovládání: stisknutím hlavy Androida se zapíná a vypíná přehrávání hudby, otáčením hlavy se ovládá hlasitost. Dlouhým stisknutím hlavy přepínáte mezi režimem MP3 přehrávače a FM rádia.

Na zadní straně se nachází posuvné tlačítko na úplné vypnutí reproduktoru, slot na paměťové karty microSD a 3,5mm audio jack. A nesmíme zapomenout ani na microUSB konektor, který se bude hodit nejen při dobíjení 800mAh baterie, ale také při práci s paměťovou kartou – ano, tuto Androidí figurku můžete použít i jako čtečku paměťových karet.

Pokud se vám figurky zalíbily natolik, že byste je chtěli domů, můžete si objednat zelenou variantu za 20,10 dolarů (350 Kč) nebo hnědou variantu za 18,70 dolarů (320 Kč) z dealextreme.cz (za info o nabídce děkujeme uživateli Ohm711). Doprava je zdarma po celém světě, součástí balení je také kovový stojánek na reproduktor, USB kabel a 3,5mm audio kabel.

Tyto multifunkční Androidy si můžete prohlédnout i v následujícím videu (v čínštině, pro anglické poznámky se ujistěte, že tlačítko komiksové bubliny v dolní liště přehrávače svítí červeně):

httpv://www.youtube.com/watch?v=5pAhhdCTj34

via technabob

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here