Zájem o HTC EVO 3D za 7500Kč je obrovský, před prodejnou už čeká více než stovka lidí

7

Určitě jste slyšeli o akcích HTC, které se u nás stali téměř tradicí. Například nyní nabízí nejnovější HTC EVO 3D za cenu 7500 Kč pro prvních 100 zákazníků. Ti se musí s brýlemi dostavit v pátek 5.8. do značkové prodejny HTC: Na Poříčí 26, Praha 1.

Zájem je ale ještě vyšší než minule, první zákazníci dorazili už ve středu před desátou hodinou, to znamená 48 hodin před začátkem akce a otevřením prodejny. Večer už byl limit dokonce překročen, před prodejnou tedy čekalo více než 100 lidí. Pokud jste měli o zlevněné HTC EVO 3D také zájem, je už nejspíš pozdě. Každopádně přejeme všem zúčastněným hodně trpělivosti při čekání a ať si svůj vytoužený telefon naplno užijí!

zdroj: htc fans cz/sk

7 KOMENTÁŘE

  1. Samsung Galaxy s2 je ve všem lepší co sem viděl. Plno testů, a nikde neprohrál.. Test rychlosti načítání webových stránek,načítání sms, videí.. Benchmark vítěz.. Mno jediný co se mi na něm líbí je menu, hezky v 3D.. Jinak nevím na co to lidi kupujou… :-/ Jo a raději se ani nezmiňuju o videu které natočíte… Proti SGS2 naprostá hrůza, leda vás z toho bolej oči.. Celé rozmazané…

  2. Já volím HTC kvůli lepšímu servisu a dílenskému zpracování. Samsung bych nekoupil, protože s ním mám špatné zkušensti a s Britexem, který tato zařízení servisuje ještě horší. Pro mne je důležitější osobní zkušenost a dobrý dojem z celého zařízení než výsledky testů. U HTC se mi velmi líbí uživatelsky příjemné prostředí..

    • eh… teď jsem se zakuckala…. vsp data jsou lepší servis? pak já jsem santa claus… ačkoli je pravda, že ani britex ani arvato není žádná hitparáda 😀

  3. Co takhle srovnávat mobily stejné cenové kategorie. Jaksi jste opomněli fakt, že Samsung je cca o 3500 dražší. To je jako porovnávat auta, mezi kterými je rozdíl 200 tis.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here