Za týden by měl přijít první telefon se Snapdragonem 823 a 8 GB operační paměti

0

LeEcoLeEco (dříve LeTV) za týden (29. června) pořádá v čínském Šanghaji akci, na které představí nějaký svůj nový produkt. Tohle nám říká reklamní upoutávka, kterou společnost vypustila do světa.

Zatímco upoutávka nám nic moc neodhalí, zprávy tvrdí, že společnost představí svou novou vlajkovou loď. Nemyslete si však, že to bude jen další obyčejná vlajková loď! Telefon by měl být jako první na světě poháněn procesorem Snapdragon 821.gsmarena_001Qualcomm však prý procesor SD821 přejmenoval na SD823, takže zprávy ze začátku měsíce, které říkaly, že nový telefon od LeEco bude pohánět Snapdragon 823, se zdají být pravdivé.

K dispozici však máme i jiné uniklé specifikace, podle kterých by měl mít telefon neuvěřitelných 8 GB operační paměti a zadní kamera by měla využívat 25 MP snímač. Dle nedávných zvěstí by se měla cena telefonu na čínském trhu vyšplhat k 3000 CNY (asi 11 000 Kč).

Pokud si vzpomínáte, bylo to právě LeEco, které jako první na světě představilo telefon s procesorem Snapdragon 820, takže nemůže nejnovější zvěsti nijak vyvracet. Žádné informace však zatím nebyly oficiálně potvrzeny, takže si budeme muset ještě chvíli počkat.

Zdroj

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here