Yahoo se rozhodlo zrušit úkolovník Astrid. Skončí 5. srpna

4

Farewell astrid

Aplikace Astrid pro Android, která patří k nejoblíbenějším nástrojům pro organizaci času a správu úkolů, bude zrušena 5. srpna 2013. K oznámení tohoto plánu došlo zhruba dva měsíce poté, co vývojářský tým stojící za aplikací koupil gigant Yahoo.

Už od května, kdy k nákupu došlo, však bylo jasné, že dříve či později k ukončení aplikace Astrid dojde. Vývojáři totiž oznámili, že služba poběží minimálně devadesát dní a poté bude zrušena. Až tento týden ale bylo oznámeno přesné datum.

Do 5. srpna tak mají uživatelé čas exportovat svá data a najít náhradu za končící Astrid. K exportu můžete využít tento nástroj na stránkách vývojářů. Získaná data jsou kompatibilní s jinými aplikacemi pro organizaci času a správu úkolů, například Wrike, Wunderlist a Any.DO.

Zatím není jasné, jaké plány má Yahoo s vývojáři aplikace, kterou si z Google Play Store stáhly čtyři miliony uživatelů. Pravděpodobně je čeká práce na jiném projektu, který nějakým způsobem souvisí s Androidem.

zdroj: Android Police

4 KOMENTÁŘE

  1. Jinak jsem samozřejmě rozhořčen ! – nenašel jsem podobnou aplikaci.
    výborná na této aplikaci je možnost sdílení úkolů s ostatními a to, že aplikace jede na všech možných platformách – na webu, Androidu, iOS, …. – to všechno samozřejmě synchronizované…. škoda

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here