Xperia Active a další telefony Sony Ericsson dostaly ocenění za design

1

Ve významné soutěži iF Design Awards 2012, která se konala v německém Mnichově, bylo oceněno několik telefonů značky Sony Ericsson. Odborná porota při vybírání nejlepších produktů zohledňuje kromě vzhledu také provedení, zvolené materiály, dopad na životní prostředí a funkčnost. Pro designéry má toto ocenění podobnou váhu jako Oscar mezi filmovými tvůrci.

Xperia Active získala první místo v kategorii telekomunikací. Tento odolný telefon s hliníkovou konstrukcí má také netradiční poutko v dolní části. „Zejména pro sportovce je tento telefon volbou číslo jedna a odolnost vůči vodě a prachu z něj dělají velmi zvláštní produkt – symbióza funkčnosti a elegance,“ řekl Ralph Wiegmann, generální ředitel společnosti iF International Forum Design GmbH, která předávání cen organizuje.

Graf ceny produktu Sony Ericsson Xperia Active poskytuje server Heureka.cz

Oceněny byly i další telefony od Sony Ericssonu. Xperia Ray, která se svým tenkým designem a dynamickým tvarem skvěle padne do ruky uživatele. Xperia Mini Pro s QWERTY klávesnicí a stylovým, svěžím a energickým vzhledem. A v neposlední řadě také Mix Walkman, který ale není vybaven Androidem.

 Sony Ericsson - Xperia Mini pro

zdroj: ac

1 komentář

  1. Na jednu stranu to vypadá, jako kdyby oceňovali jen SE, ale je fakt, že design u ostatních výrobců je většinou na jedno brdo. I když taková Nokia v poslední době představuje odlišné (občas hezké, občas ne) mobily.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here